Chcesz kupić nową koszulkę z Fortnite? Przygotuj się na spory wydatek

Przyzwyczailiśmy się już do tego, że wydawcy gier nawiązują współprace z markami odzieżowymi. Tym razem padło na Fortnite, które postanowiło umieścić logo gry na ubraniach od Balenciagi. Ceny potrafią zwalić z nóg.

fot. balnciaga.com

Epic Games oraz Balenciaga nawiązały współpracę. Jest ona obustronna, ponieważ nie tylko w grze pojawią się stroje w ramach kolekcji Styl Balenciagi. Ubrania w formie fizycznej trafią do wybranych sklepów oraz na stronę internetową, gdzie można kupić koszulki, bluzy, czapki i inne elementy garderoby.

Trzeba się jednak przygotować na to, że ceny ubrań z tej kolekcji są bardzo wysokie. Mimo tego, przedmioty cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Pierwsze modele zostały już wyprzedane. Chodzi o bluzę za około 2600 zł i czapkę z daszkiem za jedyne 1400 zł. Pozostała część kolekcji jest nadal dostępna do kupienia na stronie Balenciaga.com. Zainteresowanie jest na tyle duże, że strona co jakiś czas się zawiesza i należy ją odświeżyć.

Zobacz również:

  • Assassin's Creed Infinity - premiera, rozgrywka, fabuła. Wszystko, co wiemy
  • Darmowa gra od Epic Games Store już dziś do pobrania

W ramach współpracy Fornite X Balenciaga możemy kupić m.in.:

Trzeba przyznać, że ceny robią wrażenie, ale chętnych na zakup nie brakuje. Zawsze tak się dzieje, kiedy współpracę podejmują dwie niezywkle popularne marki.

Zobacz także: PS5 - aktualizacja systemu pozytywnie wpływa na wydajność gier