Chcesz pograć na Wii?

Wiele słyszałeś o najnowszej maszynce Nintendo i marzysz o tym żeby osobiście sprawdzić jej możliwości? Przybądź na największą w Polsce imprezę branży gier komputerowych - Poznań Games Arena - i spełnij swoje marzenie! Organizatorzy targów zapowiedzieli specjalny, prapremierowy pokaz konsoli!

Chcesz pograć na Wii?
Polska prapremiera Nintendo Wii nastąpi zaledwie 6 dni po premierze w Ameryce, tydzień przed premierą japońską i dwa tygodnie przed premierą w Polsce. Wszystko dzięki PGA Team - ekipie, która organizuje tegoroczne targi Poznań Games Arena.

W ten sposób impreza nabierze bardzo "światowego" charakteru. Tak jak na E3 czy GC, odwiedzający PGA będą mogli na własne oczy przekonać się jak wygląda prawdziwe starcie tytanów - Microsoftu prezentującego Xboxa 360 i Nintendo demonstrującego Wii.

"To naprawdę coś nowego na rynku. Konsola Wii jest kierowana do nowych grup docelowych w porównaniu do innych produktów z tej kategorii. Każdy powinien spróbować zagrać w Wii, ponieważ obsługa urządzenia jest dziecinnie prosta" - powiedział Bogdan Karafioł, Prezes Lukas Toys, dystrybutora konsoli na Polskę.

Chcesz pograć na Wii?
"Jesteśmy zaszczyceni iż tak wielka firma zdecydowała się pokazać swój nowy produkt właśnie na naszych targach. To dla nas wielka nobilitacja i kolejna duża atrakcja dla wszystkich zwiedzających" - skomentował Rafał Błachowski, manager Digital Arena, "platformy" na której zostanie zaprezentowany produkt.

Organizatorzy imprezy zapewniają, że to jeszcze nie koniec atrakcji. Napięcie będzie rosło do dnia otwarcia targów. Ten zaś - już za dwa tygodnie - najwyższy czas pakować rzeczy i szykować się w podróż!

Jeżeli z jakichś powodów zostaniecie w domu - nie zapomnijcie do nas zaglądać! Nasza ekipa będzie na miejscu. Szykujemy dla was mnóstwo atrakcji - relacje, wywiady i wiele innych...

Więcej informacji o targach naszym artykule Poznań Game Arena 2006 - Woodstock dla graczy!.