Chcesz wygrać retorokonsolę THEA500 Mini? To proste. Sprawdź, jak to zrobić

Już niebawem na polskim rynku zadebiutuje retrokonsola THEA500 Mini. Wszyscy zainteresowani mogą wziąć udział w konkursie, w którym można wygrać egzemplarze urządzenia.

THEA500 Mini

Konsola THEA500 Mini zadebiutuje na rynku już 8 kwietnia. mBank ogłosił konkurs, w którym można wygrać egzemplarze tego urządzenia. Zasady są bardzo proste.

Wystarczy wejść na stronę konkursową i w ciekawy sposób opowiedzieć, w jaki sposób rozpoczęła się nasza przygoda z grami wideo. Konkurs trwa do 18 kwietnia. TUTAJ znajdziecie dokładny regulamin konkursu. Organizatorzy przygotowali kilka bardzo ciekawych nagród.

  • Miejsca 1-3 - egzemplarz konsoli THEA500 Mini
  • Miejsca 4-33 - nagroda pieniężna w wysokości 200 zł
  • Miejsca 34-133 - rabat 30 zł na zakup konsoli w sklepie Media Expert

Zgodnie z informacją wydawcy "THEA500 Mini jest kompaktową interpretacją tego klasycznego komputera domowego. Wyposażony w doskonałą emulację nie tylko oryginalnej A500, ale także Advanced Graphics Architecture (AGA) z A1200. Zagraj w jedną z 25 klasycznych gier Amigi, wybranych z prostej w obsłudze karuzeli, w tym w takie tytuły jak Alien Breed 3D, Another World, Simon the Sorcerer i Worms. Możesz też załadować swoje własne gry z pamięci USB dzięki obsłudze WHDLoad i szerokiej gamie opcji do wyboru. Ponadto w każdej chwili możesz zapisać i wznowić grę, aby ułatwić sobie ukończenie tych najtrudniejszych klasyków.

Zobacz również:

THEA500 Mini jest wyposażone w oryginalną 2-przyciskową mysz i nowo zaprojektowany 8-przyciskowy precyzyjny gamepad, pozwalający na wybór metody sterowania. Aby uzyskać dodatkową funkcjonalność i uzupełnić klawiaturę ekranową, możesz podłączyć zewnętrzną standardową klawiaturę PC."

Zobacz także: Elden Ring na PC z poważnym problemem. Gracze mogą stracić wszystkie swoje postępy