Chcesz zostać pro playerem Valorant? Projekt arrMY jest dla ciebie

Valorant oficjalnie dołącza do projektu arrMY.

Valorant (fot. Riot Games)

Valorant oficjalnie dołącza do projektu arrMY. Jest to pierwsze miejsce w Polsce, które skupia zarówno graczy jak i trenerów. arrMY jest przeznaczone zarówno dla utworzonych już wcześniej drużyn, które grają ze sobą od jakiegoś czasu, ale także dla osób, które nie mogą znaleźć ekipy dla siebie. Jeśli planujesz podnieść swoje umiejętności w Valorant, to miejsce jest dla ciebie.

Grzegorz Szabla, Senior Brand Manager EE z Riot Games powiedział:

Jest nam niezmiernie miło widzieć kolejny projekt mający na celu rozwój sceny esportowej Valorant. Jak wszyscy widzimy, z każdym rokiem polska scena zyskuje na znaczeniu i staje się coraz większa, a projekt arrMY dokłada kolejną cegiełkę w kierunku jej dalszego rozwoju. arrMY zdążyło już pokazać, że jest to miejsce pozwalające tworzyć silne zespoły rywalizujące o najwyższe miejsca więc nie możemy się już doczekać pierwszych spotkań!

Już na początku lutego kadra szkoleniowa zacznie wdrażać metody treningowe, które sprawdziły się w innych grach FPS. Na początku zostaną stworzone 10-osobowe grupy, które będą podzielone na dwie drużyny po 5 osób. Podczas kilkugodzinnej rozgrywki trenerzy będą obserwować poczynania swoich podopiecznych. Po wszystkim każdy uczestnik może liczyć na indywidualne rozmowy ze sztabem.

Zobacz również:

  • "Na Przekór, historia zeeka i Starxo” - film o polskich mistrzach świata VALORANT. Gdzie obejrzeć?
  • Pro gracze z Ukrainy w obliczu zagrożenia wojną. "Byłem naprawdę przerażony".

Już teraz ustalane są z Riot Games pierwsze terminy rozgrywek. Można się też rejestrować do turniejów oraz lig. Zostaną one podzielone na dwa rodzaje - Open oraz Rising. Pierwsza z nich będzie miała charakter otwarty, natomiast w drugiej wystąpią najlepsze zespoły, które awansują w otwartych kwalifikacjach. Do wygrania będzie dość pokaźna suma esport dolarów, które można wykorzystać w sklepie arrMY na zakup przedmiotów oraz usług.

arrMY nie tylko przyspieszy rozwój istniejących już drużyn w Valorant, ale także da możliwość zaistnienia nowym, utalentowanych graczom.

Zobacz także: Koło Czasu, sezon 2 - co wiemy o kontynuacji