Chciałbyś kupić Galaxy Watcha 5? Ta promocja może być na to idealnym momentem

Na stronie Samsunga pojawiła się właśnie nowa promocja. Oferta obejmuje smartwatche, które zadebiutowały na rynku podczas sierpniowego wydarzenia Galaxy Unpacked.


Chciałbyś kupić Galaxy Watcha 5? Ta promocja może być na to idealnym momentem

Źródło: Samsung

Galaxy Watch 5 oraz Galaxy Watch 5 Pro na promocji

W sierpniu tego roku Samsung zaprezentował światu nową serię flagowych smartwatchy. Oprócz podstawowych modeli Galaxy Watcha 5 producent pokazał także wariant Pro, który wyróżnia się mocniejszą baterią oraz solidniejszymi materiałami wykonania.

Na początku września rozpoczęła się promocja, która obejmuje wszystkie wersje tegorocznych smartwatchy Samsunga. Zarówno przy zakupie podstawowego modelu zegarka, jak i droższego wariantu, otrzymamy zwrot gotówki w wysokości 200 zł. Sprawdźmy, czy ta promocja się opłaca i jak prezentują się ceny tych samych urządzeń w innych sklepach.

Zobacz również:

Czy ta promocja się opłaca?

Galaxy Watch 5, w rozmiarze 44 mm z łącznością LTE, kosztuje na stronie producenta 1699 zł. Jest to najdroższy spośród podstawowych modeli smartwatcha. Jeśli skorzystamy z opcji zwrotu gotówki, to ostateczna cena urządzenia wyniesie 1499 zł. Sprawdźmy, ile kosztuje to samo urządzenie w innych sklepach.

Chciałbyś kupić Galaxy Watcha 5? Ta promocja może być na to idealnym momentem

Źródło: Samsung

Ceny u innych dystrybutorów są niemal identyczne, a Galaxy Watch 5 prawie w każdym sklepie kosztuje 1699 zł. Oznacza to, że nowa promocja Samsunga faktycznie wyraźnie obniża kwotę jaką będziemy musieli zapłacić za urządzenie.

Chciałbyś kupić Galaxy Watcha 5? Ta promocja może być na to idealnym momentem

Źródło: Ceneo

Jednak, co jeśli posiadamy poprzedni model smartwatcha - czy warto dopłacać do nowej wersji urządzenia? Tutaj odpowiedź jest niejednoznaczna. Galaxy Watch 5 pod wieloma względami nie różni się od poprzednich modeli zegarka. Design obu urządzeń jest niemal identyczny, a wiele funkcji znajdziemy zarówno w starej, jak i nowej wersji smartwatcha. Największa zmiana zaszła w kwestii wielkości baterii. Galaxy Watch 4, w podstawowej wersji, posiada ogniwo o pojemności 361 mAh. Galaxy Watch 5 oferuje 410 mAh, a Galaxy Watch 5 Pro aż 590 mAh. Jeśli więc jesteście zadowoleni z waszego zegarka, a czas pracy, jaki udaje wam się na nim osiągnąć jest zadowalający - to zdecydowanie nie warto dopłacać do nowej wersji.

Tegoroczny model został także wyposażony w ulepszony czujnik BioActive, który zapewnia dokładniejsze pomiary parametrów zdrowotnych oraz możliwość mierzenia temperatury. W kwestiach monitorowania poszczególnych czynników związanych z naszym ciałem powinien więc być on dokładniejszy od swojego poprzednika.

Dla wszystkich fanów Galaxy Watcha 4, którzy są zawiedzeni jego długością pracy na pojedynczym ładowaniu oraz doceniają subtelne zmiany w oprogramowaniu smartwatcha - zdecydowanie doradzam upgrade do tegorocznych modeli.

Jak skorzystać z promocji?

Skorzystanie z promocji jest niezwykle proste i aby to zrobić należy wykonać 3 kroki. Po pierwsze, zakupić smartwatch z serii Galaxy Watch 5 przed 18 września. Następnie, należy zgłosić się do promocji wypełniając formularz promocyjny dostępny pod tym linkiem. Ostatnim warunkiem otrzymania zwrotu gotówki jest zaakceptowanie naszego formularza.

Chciałbyś kupić Galaxy Watcha 5? Ta promocja może być na to idealnym momentem

Źródło: Samsung

Pełen regulamin promocji znajdziecie na stronie producenta.

Aktualizacja: 17 września 2022 14:47
Aktualizacja: 16 września 2022 09:18

Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: