Chciałbyś pracować w takim biurze? 10 oryginalnych pomysłów na stanowisko pracy

Nie od dziś wiadomo, że właściwie zorganizowane środowisko pracy jest kluczem do efektywności pracownika. Liczy się przy tym nie tylko ergonomia, ale i wygląd. Dorzućmy jeszcze do tej listy tzw. "opcje dodatkowe", czyli oryginalny design i zaawansowane funkcje, a otrzymamy stanowisko pracy na miarę XXI wieku.


Wybraliśmy 10 ciekawych pomysłów na zagospodarowanie przestrzeni biurowej (w niektórych wypadkach przestrzeń ta jest całkowicie zreorganizowana). Czy chcielibyście pracować w takich biurach i korzystać z takich rozwiązań, jak prezentowane poniżej?

Zachęcamy do dyskusji!

Eclipse Office Partition System

Odważny projekt autorstwa Marcusa Warda Currana. Uwagę zwraca składany kołnierz ze zintegrowanym systemem projekcyjnym do wideokonferencji, mogącym też zmieniać kolorowe podświetlenie. W blat biurka wbudowana jest ładowarka uzupełniająca stan akumulatora w notebooku, użytkownik ma też do dyspozycji głośniki i system sterowania oświetleniem.

Zobacz również:

  • Recenzja: Tenda Nova MW12 - wydajny router, który łatwo zamienisz w system Mesh Wi-Fi

Informacje: MGW Design

WalkStation

Jedna z największych niedogodności towarzyszących siedzącej pracy to brak ruchu. WalkStation ma być rozwiązaniem tego problemu. Jest to połączenie stanowiska pracy ze stacjonarną bieżnią. Dotykowy kontroler umożliwia dostosowanie ustawień urządzenia (szybkość pracy bieżni, wysokość blatu biurka, itp.) do indywidualnych potrzeb użytkownika.

WalkStation

Informacje: Steelcase