Che Guevara wkracza do akcji!

Firma MarkSoft zakończyła prace lokalizacyjne nad strategią pt. "Che Guevara" - gra zawita do naszych sklepów już w najbliższy czwartek.

"Che Guevara" jest strategią czasu rzeczywistego, w której kierujemy poczynaniami kubańskich partyzantów walczących o wyzwolenie swojego kraju spod reżimu Batisty. Niszczenie wrogich jednostek, podkładanie i rozbrajanie min, wysadzanie mostów kolejowych, przeprowadzanie ataków na kwatery wroga, czy uwalnianie rewolucjonistów - to tylko część zadań czekających na nas w grze.

Do dyspozycji gracza oddano żołnierzy o kilku odmiennych specjalnościach - z samym Ernesto Che Guevarą na czele! Będziemy mogli skorzystać m.in. z 'usług' szturmowca, operatora moździerza, snajpera, sapera czy mechanika. Każda z wyżej wymienionych postaci specjalizuje się w określonej dziedzinie - np. głównym zadaniem szturmowca jest niszczenie wrogich jednostek. Uzbrojony jest on w karabin i granaty. Ooperator moździerza jest natomiast niezastąpiony do niszczenia umocnień. Snajper sprawdzi się w zwiadzie oraz selektywnym niszczeniu wroga - szerokie pole widzenia oraz znakomita zdolność ukrywania się, to jego umiejętności specjalne. Saper może podkładać miny i rozbrajać je. Ponadto może dla ciebie wysadzić pojazd, budynek, ścianę, a nawet stworzyć przejście.

Gra zostanie wydana w polskiej wersji językowej, a jej cenę ustalono na 29,90 zł.

Aktualizacja: 30 września 2005 11:48

Niech żyje rewolucja!

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami do sklepów na terenie naszego kraju trafiła nowa gra strategiczna, w której staniemy na czele rewolucyjnej armii dowodzonej przez Che Guevarę!


Zobacz również