Chess Mess - gra na piątek

Chess Mess to produkcja, w której zasadnicze znaczenie odgrywa szybkość reakcji. Gracze muszą bowiem klikać w figury szachowe poruszające się po placu gry z zawrotną wręcz prędkością. Głównym celem jest oczywiście zdobycie jak najlepszego wyniku punktowego i wpisanie się na listę najlepszych.

Chess Mess to bezpłatna i niewymagająca instalacji na dysku twardym gra zręcznościowa. Cel jest jasny i z pozoru banalny: zadaniem gracza jest bowiem zdobycie jak największej ilości punktów. By tego dokonać musimy zaliczyć jak największą ilość kliknięć na szachy (szybsze figury są oczywiście lepiej punktowane). W Chess Mess kluczowym więc może okazać się refleks oraz niemal błyskawiczne reakcje na zmieniające się plansze.

W Chess Mess gracze muszą uważać także na kilka utrudnień. Pierwszym z nich są bomby i kliknięcie na nie spowoduje, że będziemy zmuszeni rozpocząć całą zabawę od początku. Druga sprawa dotyczy zaś białych szachów, które przeniosą nas do następnego poziomu (po ukończeniu wszystkich nie będziemy mogli dalej zdobywać punktów.

Chess Mess pod względem graficznym prezentuje się przyzwoicie. Warto także zaznaczyć, że tytuł ten nie zajmuje dużej ilości miejsca na dysku twardym.

Zapraszamy do pobrania Chess Mess.