Chessmaster 10000 - powrót mistrza szachowego

Jak poinformowała Cenega Poland, już wkrótce do sklepów na terenie całego kraju trafi symulator szachowy firmy Ubisoft pt. 'Chessmaster 10000'. Kolejna część serii kierowana jest zarówno do szachowych nowicjuszy, jak i wprawionych graczy. Gra wydana zostanie w oryginalnej, angielskiej wersji językowej.

Jubileuszowa, dziesiąta edycja bestsellerowej serii szachowej 'Chessmaster' to doskonała zabawa i możliwość zdobycia nowych umiejętności. Autorzy gry mówią, że to największy skok jakościowy w historii serii - zarówno pod względem ilości dostępnych opcji, jak i oprawy graficznej. Gracze, znający markę Chessmaster, znajdą tu nowy interfejs użytkownika, tryb gry sieciowej i opcję nauki w akademii Chessmastera, prowadzonej przez mistrza Josha Waitzkina.

'Chessmaster 10000' to jednak to nie tylko rozgrywki na najwyższym światowym poziomie i przeciwnicy, którzy przysporzą kłopotów nawet najbardziej zaawansowanym graczom - to również znakomita zabawa dla całej rodziny. Gra pozwala bowiem na zmiany poziomu trudności, a ciekawe zestawy szachów w atrakcyjnej oprawie graficznej przypadną do gustu nawet najmłodszym graczom. Co więcej, w miarę rozwijania się zdolności gracza, program sam podpowie, z jak zaawansowanym przeciwnikiem komputerowym powinien on stawać do walki.

Strona oficjalna

Wersja demonstracyjna


Zobacz również