Chicago 1930 z niespodzianką

W kioskach na terenie całego kraju pojawiło się premierowe wydanie Chicago 1930 – interesującej strategii wydanej w taniej serii eXtra Gra. Premierze gry towarzyszy niespotykana dotąd promocja - każda osoba, która zakupi Chicago 1930 i zarejestruje swój egzemplarz na stronie CD Projekt, może wziąć udział w napisanej specjalnie na potrzeby wydawcy, grze online.

Chicago 1930

Chicago 1930

Przygotowana specjalnie dla klientów CD Projekt gra online, jest przygodówką, w której będziemy mogli wcielić się w postać chicagowskiego policjanta lub mafioza. Zadaniem graczy będzie przejęcie kontroli nad miastem i rozwiązanie zagadki kryminalnej. Podczas rozgrywki gracze będą podejmować decyzje na podstawie informacji tekstowych i podpowiedzi w formie graficznej.

Zwycięzca otrzyma zestaw głośników firmy Creative Labs oraz zostanie zaproszony do Warszawy, do siedziby CD Projektu, gdzie będzie miał okazję zobaczyć team Red Studio przy pracy nad grą Wiedźmin. Dodatkowo, dla pięćdziesięciu najlepszych graczy, przygotowaliśmy specjalne nagrody - jedną z gier CD Projektu - do wyboru: Lionheart, Piraci z Karaibów lub Enter the Matrix oraz podziękowania w kolejnej eXtra Grze. Co więcej, pierwsze sto zarejestrowanych w grze osób, które dotrwają do końca gry, otrzyma osobiste kubki z imienną dedykacją. Gra zaczyna się w poniedziałek, 22 marca.

Chicago 1930 to nowa strategia twórców takich gier, jak Desperados i Robin Hood. W grze można wcielić się w agentów FBI albo w gangsterów. Co ciekawe, będzie się to wiązało nie tylko z zupełnie innymi zadaniami w czasie misji, ale także z taktyką, którą trzeba będzie przyjąć. Mafia będzie bowiem wprowadzała swoje rządy za pomocą broni, a policjanci muszą ściśle przestrzegać prawa, co wiąże się z koniecznością przeprowadzania śledztwa i zebrania dowodów obciążających podejrzanych. Zaletą gry są ciekawe misje, zaskakująca fabuła i wiele nawiązań do sławnych filmów o gangsterach.

Gra została wydana w pełnej polskiej wersji językowej i jest dostępna w kioskach na terenie całego kraju w cenie 29,99 zł.

Demo gry:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1738&sys=gry

Więcej informacji:

http://www.cdprojekt.info


Zobacz również