Children of the Nile - premiera już jutro!

Firma CD Projekt poinformowała, że gra "Immortal Cities: Children of the Nile" zgodnie z planem już jutro będzie dostępna w sklepach grami komputerowymi w całym kraju.

Gra Children of the Nile została stworzona przez studio Tilted Mill, twórców takich hitów jak 'Faraon', 'Zeus' czy 'Cezar'. Tytuł ma wnosić nową jakość do gatunku, m.in. dzięki położeniu szczególnego nacisku na życie i zachowanie się mieszkańców budowanego przez gracza imperium.

W 'Dzieciach Nilu' gracz przenosi się 5000 lat wstecz, aby wcielić się w rolę faraona dysponującego niemal boskimi zdolnościami. Jego zadaniem jest zbudowanie imperium i zapewnienie bezpieczeństwa i godnego życia jego mieszkańcom. W trakcie rozgrywki będziemy zarządzać armią, niewolnikami i rozbudowywać nasze miasta. Wraz z postępem czasu gry, zmieniają się kolejne dynastie, bohater zyskuje coraz większy status, pojawiają się nowe wynalazki etc.

Gra "Children of the Nile" trafi do sklepów już jutro - 10 lutego, w polskiej wersji językowej i będzie kosztować 99,90 zł.


Zobacz również