Chińska kuchnia z komputera

Program ChinaFood Recipe 2.4 służy do katalogowania przepisów kulinarnych. Domyślnie zawiera kilkaset receptur z chińskiej kuchni. Dzięki aplikacji można bardzo łatwo dodawać i zarządzać przepisami, a jednocześnie wymieniać się nimi ze znajomymi. Opcje drukowania i publikowania w Internecie poszczególnych potraw pomogą zdradzić tajniki kuchni babci lub mamy.

Program jest bardzo prosty w obsłudze - dostępna jest baza danych podzielona na kategorie - wołowina, wieprzowina, zupy, warzywa, itp., z których każda zawiera gotowe przepisy. Oczywiście użytkownik może dowolnie zarządzać tymi kategoriami - usuwać, dodawać, przenosić, czy zmieniać.

Przepisy są dobrze opracowane - oprócz nazwy i spisu składników do każdej potrawy jest dołączona szczegółowa instrukcja przygotowania. Program jest dostępny w języku angielskim, jednak nie powinno to stanowić problemu (język używany w aplikacji jest mało skomplikowany, a tłumaczenia nazw składników można bez trudu odnaleźć w Internecie). Jedynym mankamentem jest brak zdjęć potraw.

Rejestracja kosztuje 8.95 USD. Więcej informacji dostępnych jest tutaj.


Zobacz również