Choiix - nowa marka Cooler Master

Firma Cooler Master poinformowała o stworzeniu nowej marki - Choiix. Będą nią sygnowane urządzenia peryferyjne przeznaczone do współpracy z komputerami przenośnymi.

Firma Cooler Master znana jest przede wszystkim z produkcji takich urządzeń jak systemy chłodzenia, obudowy komputerowe czy też zasilacze PC. Postanowiła jednak rozszerzyć swoją działalność i stworzyła nową markę o nazwie Choiix. W jej ramach na rynek trafiać mają urządzenia peryferyjne dla komputerów przenośnych.

Logo firm Choiix i Cooler Master

Logo firm Choiix i Cooler Master

"Cyfrowe życie stało się bardziej spersonalizowane wraz z premierą MacBooka Air i niewielkich notebooków z rodziny EeePC. Firma Cooler Master stworzyła nową markę Choiix po to, aby zapewnić przeznaczonym dla notebooków peryferyjnym urządzeniom prosty i czysty design. Produkty sygnowane marką Choiix uosabiają unikalny design, który zapewnia, że zimne komputerowe produkty stają się dziełami sztuki" - czytamy w informacji prasowej.

Nowa firma będzie miała swój debiut na zbliżających się targach Computex 2008 gdzie zaprezentuje swój pierwszy produkt - ergonomiczne aluminiowe "okrycie" - Ergonomic Metal Sleeve - zabezpieczające notebook przed uderzeniami oraz dbające o jego chodzenie.

Więcej informacji można znaleźć na witrynie firmy Choiix.