Chomikuj.pl i gry

Jakie gry udostępnia najpopularniejszy rodzimy dysk internetowy?

W ramach usługi Chomikuj.pl funkcjonuje kilka bezpłatnych gier przeglądarkowych. Dla każdego fana takiej rozrywki znajdzie się coś miłego. Lista dostępnych tytułów funkcjonuje pod adresem chomikuj.pl/games i obejmue obecnie osiem pozycji: Farmerama, Seafight, Deepolis, Space Invasion, Dark Orbit, War of Titans, XBlaster i Gangs of Crime.

Są to licencjonowane gry przeglądarkowe firmy Bigpoint GmbH, specjalizującej się w takich aplikacjach.

Przyjęcie użytkowników okazało się pozytywne - gry online cieszą się sporym zainteresowaniem gości Chomikuj.pl. Serwis nie ujawnia jedna miesięcznej liczby graczy, powołując się na tajemnicę handlową.

Farmerama - symulator gospodarstwa rolnego

"W Chomikuj.pl stawiamy na rozwiązania przyjazne każdemu internaucie i stąd pomysł na rozszerzenie oferty o gry online" - tłumaczy rzecznik portalu, Piotr Hałasiewicz. Znaczna część aktywności użytkowników online skupia się na różnych formach rozrywki. Gry przeglądarkowe to zabawa, która jest dość ciekawa i różnorodna, by nie znudzić, a jednocześnie na tyle prosta i dostępna, że w wolnej chwili chętnie siądzie do niej nie tylko komputerowy geek, ale także przeciętny internauta.

DeepSpace - kosmiczna strategia

A dlaczego Bigpoint? "Firma oferuje atrakcyjne, dobrze przygotowane gry a także odpowiednią skalę, dzięki której w grze zawsze dużo się dzieje" - informuje Hałasiewicz. Warto przypomnieć, że gry Bigpoint dostępne sa też m.in. w Wirtualnej Polsce.

SeaFight. Zostań piratem i tocz bitwy morskie