Chris Taylor pomoże w produkcji Fallout MMO?

Wielkimi krokami zbliża się premiera gry Fallout 3. Wszystko wskazuje jednak na to, że fani dzieła będą mieć kolejne powody do radości. Mowa o MMO tworzonym w oparciu o postnuklearny świat autorstwa Black Isle Studios.

W ostatnich dniach została uruchomiona nowa strona firmy Interplay. Gracze mogą się z niej dowiedzieć o planach wydania czwartej części gry Earthworm Jim. Ponadto spółka poinformowała o otwarciu nowego studia w stanie Kalifornia w Stanach Zjednoczonych. Ma się ono zająć projektem roboczo nazwanym V13.

Wydaje się być oczywistym, że nazwa "V13" jednoznacznie wskazuje na związek z serią gier Fallout. Przypomnijmy, że już wcześniej (sprzedając prawa autorskie firmie Bethesda) Interplay zapewnił sobie prawo wydania MMO opartego o fabułę dzieła.

Co więcej okazuje się, że do teamu Interplay dołącza Chris Taylor, człowiek odpowiedzialny, miedzy innymi, za powstanie pierwszej części Fallouta. Ma on pomóc firmie w pracach nad projektem V13.

Na razie jednak Interplay nie wydało oficjalnego oświadczenia informującego, że V13 to nowy MMO osadzony w świecie Fallouta. Wątpliwości więc pozostają...

Zobacz także:

Interplay potwierdza plany co do Fallouta MMO

Todd Howard: Fallout 3 nie jest powiązany z polityką

Fallout 3 dozwolony w Australii!


Zobacz również