ChrisTV Professional 5.51 - telewizja w komputerze

ChrisTV zapewni ci bezproblemowe odtwarzanie i nagrywanie sygnału audio oraz wideo. Jest wręcz niezbędny jeżeli chcesz wykorzystać efektywnie wszystkie możliwości swojej karty telewizyjnej.

ChrisTV Professional 5.51 - telewizja w komputerze

ChrisTV Professional 5.51

Cena: 50 euro

Informacje: www.chris-pc.com

ChrisTV Professional to narzędzie do obsługi analogowych kart telewizyjnych. Program oferuje doskonałą jakość obrazu oraz współpracę z szeroka gamą modeli. Rozpoznaje urządzenia oparte na chipsetach BT8x8, Philips SAA713x czy Conexant CX2388x. Pozwala kontrolować sygnał rejestrowany przez kamery internetowe oraz karty graficzne wyposażone w wejście wideo. Automatycznie skanuje i zapisuje informacje o odbieranych kanałach telewizyjnych. Pracuje w formatach 4:3 i 16:9, ma narzędzia do zapisywania zrzutów pojedynczych klatek i tworzenia z nich pokazów slajdów, zoom, wyświetla teletekst i usuwa przeplot.

W komercyjnej wersji Standard odbierany przez program sygnał telewizyjny można zapisać na dysku, wersja Professional pozwala dodatkowo obsługiwać jednocześnie cztery urządzenia wejściowe. Bezpłatna - Lite - oferuje jedynie podgląd. Warianty płatne udostępniają funkcje przesunięcia czasowego, które można realizować w zakresie od kilku minut do kilku godzin oraz nagrywanie w tle. Wbudowany harmonogram zadań pozwala planować zadania z wyprzedzeniem.

Program dostępny jest w polskiej wersji językowej choć oferuje angielski instalator. W trakcie instalacji próbuje umieścić na komputerze zbędny do działania pasek przeglądarki oraz dodatkowe narzędzia marketingowe.

Pobierz: ChrisTV Professional 5.51

Pobierz: ChrisTV Lite 5.51

Pobierz: ChrisTV Standard 5.51