Chromowana Nokia

Czeski serwis Mobil.cz opublikował opis nowego telefonu komórkowego firmy Nokia - modelu 7260. Urządzenie wyróżnia się ciekawym wzornictwem - jego obudowę ozdobiono chromowanymi elementami. Niestety, nie wiadomo kiedy urządzenie to trafi do sprzedaży.

Zdjęcie Nokii 7260 opublikowane przez serwis Mobil.cz

Zdjęcie Nokii 7260 opublikowane przez serwis Mobil.cz

Na stronie internetowej koncernu Nokia nie można znaleźć żadnych informacji o tym modelu - jednak czeski serwis dysponuje nie tylko dokładnym opisem aparatu, ale także kilkoma fotografiami urządzenia (jedno z nich prezentujemy obok).

Z opisu opublikowanego przez Mobil.cz wynika, że Nokia 7260 wyposażona jest w kolorowy (65 tys. kolorów) wyświetlacz o rozdzielczości 120 x 120 pikseli, tuner radiowy oraz wbudowany aparat fotograficzny (mogący rejestrować fotografie w rozdzielczości VGA). Telefon jest trójzakresowy (GSM 900, 1800 i 1900) i obsługuje protokoły EDGE, GPRS i HSCSD. Urządzenie obsługuje standard Java MIDP 2.0 - do dyspozycji użytkowników oddano również program pocztowy, przeglądarkę stron xHTML oraz oprogramowanie IM (instant messaging).

Nie wiadomo na razie, kiedy telefon trafi do sprzedaży i ile będzie kosztował.

Więcej informacji:

http://www.mobil.cz


Zobacz również