Chroń, to co kochasz, a EZVIZ Ci w tym pomoże!

9 maja w Warsaw Spire odbędzie się konferencja prasowa marki EZVIZ, należącej do grupy Hikvision, lidera wśród dostawców rozwiązań nadzoru wideo.

Podczas wydarzenia zostaną przedstawione najważniejsze informacje o marce oraz oferowanych przez nią rozwiązaniach. Uczestnicy będą mieli także okazję przetestować produkty, które zaprezentowane zostaną w Show roomie.

Połączenie komfortu i bezpieczeństwa

Marka EZVIZ (od ang. easy vision) powstała w 2012 roku. W ofercie EZVIZ znajdują się rozwiązania typu smart home, safety i security. Produkty idealnie sprawdzą się w obiektach niskiego ryzyka, podnosząc komfort życia użytkowników i spełniając funkcje informacyjne (dzięki dedykowanej aplikacji). Marka weszła na rynek w 2017 roku, jednak wraz z początkiem roku 2018 producent zamierza rozpocząć działania na większą skalę.

- Rok 2018 to dobry moment, by zintensyfikować nasze działania na polskim rynku, społeczeństwo coraz większą uwagę przywiązuje do kwestii bezpieczeństwa, jednocześnie oczekując więcej. Dbamy już nie tylko o bezpieczeństwo w Internecie, ale także o zabezpieczenie domu lub firmy, które zapewni stałą kontrolę, możliwość komunikacji i swobodną intuicyjnę obsługę przy pomocy najnowszych technologii. Tworząc produkty EZVIZ, nie tylko wychodzimy naprzeciw wymaganiom Klientów, ale również sami wyznaczamy nowe standardy. Nad naszymi produktami pracuje ponad 2000 inżynierów, co pozwala dostarczać sprzęt zarówno nowoczesny, jak i intuicyjny. Wszystkie produkty marki EZVIZ można obsługiwać za pomocą jednej aplikacji na smartfon, więc każdy, bez względu na poziom zaawansowania, bez problemu poradzi sobie z ich obsługą - tłumaczy Tomasz Kowalewski.

Agenda:

10:00-10:30 - Rejestracja

10:30-11:30 - Konferencja prasowa EZVIZ

11:30-13:00 - Show room

13:00-14:00 - Lunch

Chętnych do wzięcia udziału w konferencji zapraszamy do kontaktu:

Tomasz Kowalewski

[email protected]

kom.+48 726 071 411

www.ezviz.eu