Chuck Norris w reklamie "World of Warcraft"

Siedmiokrotny mistrz świata w karate i gwiazda Hollywood, Chuck Norris, wystąpił w najnowszej reklamie gry komputerowej "World of Warcraft". Zobaczcie ją sami!

Z okazji siódmej rocznicy pojawienia się na rynku "World of Warcraft", Chuck Norris zgodził się na udział w kampanii promocyjnej kultowego tytułu. Wcześniej w reklamach WoW grali już między innymi Mr. T i Ozzy Osbourne. Najnowszy klip nawiązuje do fali tzw. faktów o Chucku Norrisie, czyli serii absurdalnych informacji przedstawiających aktora jako superbohatera obdarzonego wieloma nadludzkimi mocami.

Zobacz też inne ciekawe reklamy IT z celebrytami.

10 niezwykłych faktów o Chucku Norrisie

1. Tylko Chuck Norris przeszedł Super Mario Bros w lewo.

2. Drobnym druczkiem, na ostatniej stronie Księgi Rekordów Guinnessa, napisane jest, że wszystkie rekordy należą do Chucka, a w reszcie książki są wymienieni ci, którzy najbardziej się do niego zbliżyli.

3. Za zarostem Chucka Norrisa nie ma brody. Jest kolejna pięść.

4. Jednostka militarna Chuck Norris nie znalazła się w Civilization 4, bo jeden Chuck Norris był w stanie pokonać wszystkie narody w ciągu jednej tury.

5. Chuck Norris był już na Marsie. To dlatego nie ma tam oznak życia.

6. Doom oparty jest luźno na prawdziwych wydarzeniach, kiedy to szatan pożyczył od Chucka dwa dolary i zapomniał oddać.

7. Chuck Norris przeszedł grę Super Mario Bros 3, nie dotykając nawet konsoli. Pomiędzy dwoma gryzami kanapki spojrzał groźnie na telewizor. Gra wygrała się sama ze strachu.

8. W jednej ze scen serialu Bajer z Bel-Air (z Willem Smithem) Chuck Norris zastąpił Carltona. Nikt nie zauważył.

9. Chuck Norris ściągnął Rapidshare'a.

10. To Chuck zjadł brakujący kawałek loga Apple.

Źródło: Nonsensopedia, Fakty o Chucku Norrisie