Ciche miejsce 2 – finałowy zwiastun robi wrażenie. Premiera już w tym miesiącu

Quiet place 2 z Emily Blunt i Cillian’em Murphy na najnowszym zwiastunie zapowiada się brutalnie i emocjonująco. Sprawdźcie sami.

Ciche miejsce to film z 2018 roku, który okazał się ogromnym sukcesem i to nie tylko komercyjnym. Produkcja zyskała rzesze fanów oraz pochlebne opinie krytyków, a także przyniosła spore dochody. Nic więc dziwnego, że od razu zaplanowano jej kontynuację, w postaci sequela - Ciche miejsce 2. Również za tą część odpowiada John Krasinski, jednak tym razem u boku utalentowanej odtwórczyni głównej roli – Emily Blunt, pojawi się niesamowicie utalentowany i charyzmatyczny Cillian Murphy. Aktor znany m.in. Z filmów 30 dni później, Incepcji, czy choćby błyskotliwego Śniadania na plutonie i serialu Peaky Blinders, z pewnością przyniesie nową jakość kolejnej części słynnego horroru i dramatu w jednym.

Quite place, ciche miejsce, ciche miejsce 2, film, produkcja 2018 rok, 28 maj, 2021, john krasinski, elilly blunt, cillian murphy, peaky blinders, incepcja, 30 dni później, zwiastun, material filmowy, materiał promocyjny, finałowy zwiastun, horror, dramat, nowy,

Cillian Murphy - Ciche miejsce 2

Postapokaliptyczny świat pełen przerażających istot reagujących na każdy, najmniejszy nawet dźwięk, to piekło dla ludzi, którzy przeżyli pierwszy pogrom. Ocaleni, w tym bohaterowie znani z pierwszej części filmu, muszą znaleźć sposób, aby pozostać przy życiu. W tym celu muszą szukać pomocy oraz sprzymierzeńców, nawet takich, z którymi normalnie nie próbowaliby nawiązać kontaktu. Jak skończy się to w tym przypadku?

Finałowy zwiastun Quiet Place 2

W sieci zadebiutował właśnie nowy, finałowy zwiastun filmu Ciche miejsce 2, który oddaje intensywny i przerażający klimat produkcji, o czym możecie przekonać się poniżej.

Czy kolejna część popularnego Quiet place dorówna sukcesem pierwowzorowi? Okaże się już 28 maja, kiedy to odbędzie się premiera obrazu.

Sprawdź także:

Marvel - premiery w 2021 roku