Ciekawe statystyki jednej z największych stron dla dorosłych

PornHub to strona, gdzie - zgodnie z nazwą - można odnaleźć liczne materiały wideo dla dorosłych, a dzienny ruch to około 38 milionów unikalnych użytkowników, czyli więcej, niż wynosi obecnie ludność Polski.

Pokazano właśnie statystyki dotyczące odwiedzin, ich źródła oraz najczęściej używanych przeglądarek. Jeśli chodzi o oglądanie tego typu stron przy użyciu komputerów stacjonarnych i urządzeń przenośnych (głównie smartfonów), wychodzi niemal remis 51/49%. W mobilnych dominują smartfony - 40%, a tablety to zaledwie 9% ruchu. Wśród użytkowników mobilnych przeważają posiadacze Safari (38%), czyli przeglądarki Apple, które jest dość restrykcyjne nie tylko wobec pornografii, ale nagości ogólnie. Użytkownicy smartfonów z Androidem stanowią grupę liczącą sobie 29,4%, a przez samo Chrome materiały dla dorosłych ogląda 18% odwiedzających. Internet Explorer i Opera Mini to zaledwie 2,4% oraz 2,3% ruchu mobilnego.

Ciekawe statystyki jednej z największych stron dla dorosłych

jednak mimo niewielkiego udziału przeglądarki Microsoftu, zarówno na urządzeniach przenośnych, jak też i desktopach, najwięcej czasu na PornHub spędzają użytkownicy Internet Explorera właśnie - statystycznie 10:29 min przy komputerach stacjonarnych oraz 8:57 min w wydaniu mobilnym. Wśród użytkowników desktopów najczęściej strona otwierana jest przez użytkowników Chrome (ponad 44%). Jeśli natomiast chodzi o bardziej specjalistyczne preferencje, najczęściej wyszukiwane frazy to "MILF" na Chrome, "massage" na Safari, "Japanese" na Internet Explorerze oraz "mom" i "massage" na Firefoxie.

Zobacz również:

  • MacBook Pro 2021 - data premiery, cena, specyfikacja techniczna [28.10.2021]
  • Mozilla blokuje dwa szkodliwe rozszerzenia dla Firefoxa