Cieniutka ramka z NEC-Mitsubishi

NEC-Mitsubishi Electronics Display of America wprowadziła na rynek MultiSync LCD1850X, wyświetlacz LCD określany przez przedstawicieli firmy 'cieniutka ramka'.

Najnowszy wyświetlacz LCD opracowany przez firmę NEC-Mitsubishi to 1850X, który według menedżera produktu Christophera Connery został stworzony z myślą o miejscach gdzie występuje dużo monitorów i niezwykle cenne jest miejsce na biurkach: 'Pomieszczenia handlowe, centra komunikacyjne, biura rządów i firm z pewnością skorzystają z naszego produktu, który ze względu na swoje rozmiary pozwala śledzić symultanicznie więcej informacji bez konieczności poświęcania cennej przestrzeni biurowej'.

NEC LCD1850X to 18 calowy monitor ważący około dziesięciu kilogramów i oferujący rozdzielczość 1280 x 1024 przy częstotliwości odświeżania ekranu 75Hz. Wyposażony jest w interfejs cyfrowego wideo [DVI], tradycyjne złącze VGA, a jego jasność wynosi 240 kandeli na m2 [cd/m2]. LCD1850 może być instalowany w tradycyjny sposób lub montowany bezpośrednio na ścianie w poziomie lub pionie (efekt taki uzyskano poprzez zastosowanie technologii 'XtraView' opracowanej przez NEC).

Ponadto istnieje możliwość dodatkowego dołączenia do wyświetlacza głośników stereo. Cena najnowszego produktu NEC'a wynosi 2,299 USD i obejmuje trzyletnią gwarancję oraz całodobowy serwis.

www.necmitsubishi.com


Zobacz również