Cieniutki "notebookowy" zasilacz marki Omega

Na polski rynek trafił nowy uniwersalny zasilacz marki Omega przeznaczony do współpracy z notebookami. Producent zwraca szczególnie uwagę na fakt, że jest on dwukrotnie cieńszy i 2,5 raza lżejszy od "tradycyjnego" zasilacza.

Cieniutki "notebookowy" zasilacz marki Omega

Cieniutki zasilacz Omega

Najnowszy zasilacz marki Omega wyróżnia się niewielkimi gabarytami oraz małą wagą - wedle deklaracji producenta jest dwukrotnie cieńszy i 2,5 raza lżejszy od swoich "tradycyjnych" odpowiedników. Urządzenie, które cechuje rzeczywista moc na poziomie 70 W, wyposażone zostało w system automatycznej detekcji zasilania (w zależności od rodzaju podpiętej wtyczki). Posiada też zabezpieczenie przeciwprzepięciowe, które chroni komputer przed przepięciami w sieci elektrycznej.

Zasilacz oferuje 11 wtyczek pasujących do większości notebooków na rynku - jest kompatybilny między innymi ze sprzętem takich firm jak Acer, Asus, HP/Compaq, Fujitsu, Toshiba, IBM/Lenovo, LG, Benq, Dell, Fujitsu Siemens, Medion, MSI, Nec, Packard Bell, Samsung i Sony. Jego parametry przedstawiają cię następująco:

Napięcie: 12, 14, 15, 15,5, 16, 16,5, 18, 18,5, 19, 19,5, 20 (V)

Prąd wejściowy: 100-240V, 50Hz

Wymiary: 126 x 65 x 16 mm

Urządzenie, które dostępne jest już w ofercie firmy Platinet S.A., zostało objęte 2-letnim okresem gwarancji i wycenione na niespełna 100 zł.