Cienki odtwarzacz MP3 rodem z Chin

V500 to nazwa nowego odtwarzacza MP3, który pojawił się w ofercie chińskiej firmy AOCDIGI. Urządzenie, które wyposażono między innymi w 2,4-calowy wyświetlacz LCD, charakteryzuje się niewielką grubością.

Nowy odtwarzacz MP3 (AOC V500) dysponuje kremową obudową, w którą wbudowano 2,4-calowy wyświetlacz TFT LCD o rozdzielczości 320 x 240 pikseli (16 milionów kolorów). Urządzenie dostępne jest w kilku wersjach o różnej pojemności pamięci flash (z których najuboższa oferuje 128 MB, natomiast najbogatsza - 2 GB). V500 potrafi obsłużyć następujące pliki muzyczne: MP3, WMA i WAV. Ponadto pozwala na odtwarzanie filmów zapisanych w formacie MPEG4 i AVI oraz przeglądanie zdjęć (JPEG).

AOC V500

AOC V500

Nowość, która może również pełnić rolę dyktafonu oraz radia (wbudowany tuner FM), charakteryzuje się ponadto niewielką grubością wynoszącą zaledwie 9,8 mm (pozostałe wymiary to 90 x 55 mm). Warto też wspomnieć o stosunku S/N (sygnał/szum) wynoszącym 90 dB, służącym do komunikacji z komputerem złączu USB 2.0, korektorze z ośmioma ustawieniami, slocie kart miniSD oraz zasilaniu, które zapewnia bateria wielokrotnego ładowania.

Niestety cena oraz data pojawienia się urządzenia w sprzedaży nie są znane.


Zobacz również