CineStream by Media 100

Media 100 wydała CineStream, pakiet do tworzenia interaktywnych, strumieniowych plików medialnych dla profesjonalnych projektantów WWW i twórców zawartości internetowych audycji.

Pracujące zarówno w Windows jak i Mac OS oprogramowanie Media 100 CineStream pozwala na przechwytywanie obrazów wideo bezpośrednio z cyfrowych źródeł, edycję i dodawanie interaktywnych elementów bezpośrednio w ścieżce czasu filmu (movie timeline].

Służą do tego zintegrowane ze ścieżką narzędzia modułu EventStream, za pomocą których można wprowadzać interaktywne instrukcje do strumieniowych programów i uruchamiać 'zdarzenia', tak jak grafiki, animacje Flash czy aplikacje Java.

Media 100 CineStream wyposażony jest także w szereg opcji ułatwiających edytowanie zawartości strumieniowej audycji jak np. narzędzia 'Pan' i 'Scan' służące do eliminacji niepotrzebnych partii obrazów, funkcje 'zoomowania' i obracania obiektów w prawdziwej perspektywie, efekty 2D i 3D czy możliwość komponowania warstw. Media 100 CineStream kosztuje 339 GBP + VAT (bez karty FireWire].

www.media100.com


Zobacz również