Cisco oferuje pracę w Second Life

W ostatnim czasie pojawia się coraz więcej doniesień o rosnącej popularności gry Second Life. Wiele firm z prawdziwego świata zakłada filie w grze by sprzedawać swoje produkty oraz rekrutować pracowników. Teraz przyszła kolej na Cisco.

Spotkania z Cisco będą organizowane we wtorek, 6 listopada, od godziny 9 do 11 rano. Firmami jakie będą się prezentować są Dimension Data (z Wielkiej Brytanii, Belgii, Niemiec, Luxemburga), NetDesign, Alliant Technologies; Affinity; Voice Tech; Touchbase; Telindus oraz BBNED.

Zainteresowanych większą ilością szczegółów zapraszamy na oficjalną stronę organizatora akcji. Jeśli ktoś już teraz zdecydował się zapisać na spotkanie może skorzystać ze specjalnego formularza prezentowanego na innej witrynie.

Wiadomo, że oprócz możliwości znalezienia nowej pracy uczestnicy spotkań otrzymają okazję do spotkania z przedstawicielami Cisco i zdobycia wielu ciekawych informacji o firmie oraz jej partnerach.

I kto teraz powie, że granie w Second Life jest stratą czasu? Pomysł Cisco w dużym stopniu nastawiony jest z pewnością na autoreklamę. Trzeba jednak przyznać, że z perspektywy graczy inicjatywa jest bardzo ciekawa.