Cities XL 2012 - premiera w październiku

Studio Focus Home Interactive zapowiedziało kolejną odsłonę serii Cities XL. Nową grę z cyklu strategii ekonomicznych, w których to wcielamy się w rolę burmistrza miasta.

Cities XL 2012 będzie trzecią grą, autorstwa Focus Home Interactive, w której to będziemy musieli zadbać o rozwój naszych metropolii oraz zadowolenie ich mieszkańców.

Cities XL 2012 ukaże się tylko w wersji na komputery osobiste. Gra zawierać ma ponad 1000 różnych budynków oraz 60 map. Producenci zapowiadają kilka innowacji. Jedną z nich ma być poradnik, przeznaczony dla początkujących graczy. Zawierać on będzie kilkadziesiąt wskazówek jak skutecznie budować miasta i doprowadzić je do sukcesu.

Cities XL 2012

Cities XL 2012

Ciekawą funkcją jest możliwość przeniesienia swoich miast z Cities XL 2011. Dzięki temu nic nie stracimy z naszej ciężko włożonej pracy.

Cities XL 2012 ukaże się w październiku tego roku. Cena gry nie została jak dotąd ujawniona. Wiadomo tylko, że posiadacze poprzedniej części mogą liczyć na specjalną promocję cenową. Wiadomość ta ucieszy wszystkich fanów strategii ekonomicznych...