City Life jeszcze w tym tygodniu

Firma Ascaron Entertainment zapowiedziała wydanie gry City Life 2008 Edition. Tytuł, który stanowi prawdziwą atrakcję dla fanów produkcji w stylu Sim City, ukaże się na półkach sklepowych 15 lutego.

Gra w wersji angielskojęzycznej ukaże się w Europie już pod koniec tego tygodnia. Cena, jaką producent podawał wcześniej, nie powinna przekroczyć kwoty 20 funtów. Niestety, do tej pory żaden z polskich wydawców nie zainteresował się publikacją tego tytułu w naszym kraju.

City Life jeszcze w tym tygodniu

Twórcy gry bardzo zachwalają swój produkt. Ich zdaniem tytuł ten może wiele nauczyć, poprzez rozwój takich umiejętności jak planowanie zagospodarowania terenu, zarządzanie itp. Gracz będzie mógł uczestniczyć dosłownie w każdym aspekcie tworzenia miasta.

Wersja 2008 Edition jest nieco bogatsza od podstawowej. Fani znajdą w niej 23 dodatkowe mapy, możliwość importowania map dodatkowych oraz wiele unikatowych, znanych z rzeczywistości, budynków (takich jak np. budynek Opery Królewskiej w Londynie).

Wszystko to, jak już pisaliśmy, będzie dostępne dla graczy już od 15 lutego. Miejmy nadzieję, że polscy fani również doczekają się publikacji tej gry w naszym kraju.