Civilization IV: Complete Edition w sklepach

Na półki sklepowe w całym kraju trafił już zestaw Civilization IV: Complete Edition. Pakiet został wydany w podwójnej wersji językowej, do wyboru polskiej i angielskiej. Jesteśmy pewni, że zestaw zadowoli nawet najbardziej wymagających strategów.

Civilization IV: Complete Edition to specjalny pakiet przygotowany z myślą o fanach Cywilizacji. Zestaw zawiera wersję podstawową Sid Meier's Civilization IV oraz dwa dodatki: Warlords i Beyond the Sword.

Na szczególną uwagę zasługuje najnowsze rozszerzenie, Beyond the Sword. Już kilka godzin od uruchomienia dodatku wystarcza by przekonać się, że oznacza on prawdziwą rewolucję.

Dziesięć cywilizacji (m.in. Babilon, Niderlandy, Portugalia), szesnastu przywódców (np. Hammurabi, Abraham Lincoln), dwanaście scenariuszy (część z nich tworzona przy udziale graczy!), pięć cudów (Posąg Zeusa, Posąg Chrystusa z Rio, Moai z Wyspy Wielkanocnej) i masa nowych jednostek to tylko niektóre z nowości. Dodajmy do tego niespotykane wcześniej jednostki (np. spadochroniarze), wydarzenia losowe (np. katastrofy naturalne), ulepszony system szpiegowania, korporacje międzynarodowe...

Rodzimy dystrybutor, firma Cenega Poland, przygotował dla graczy specjalną niespodziankę. W zestawie znalazła się również płyta bonusowa z modem "Polish Empire Mod" (dodaje Polskę do listy cywilizacji). Całość kosztuje 129,90 złotych.