ClassicPro 1.1 - idealny dodatek do Winampa

ClassicPro (cPro) to wtyczka do Winampa, która zawiera wiele dodatków ułatwiających korzystanie z niego. Dostarczana jest ze skórką, która sprawiła, że po raz pierwszy od lat nie mieliśmy ochoty minimalizować programu!

Informacje:http://cpro.skinconsortium.com Cena: bezpłatny Ocena: 9/10

Zawiera chyba wszystkie najlepsze funkcje Winampa i Windows Media Playera: z poziomu okna uzyskujesz informację o aktualnie odtwarzanym utworze, masz bezpośredni dostęp do wszystkich opcji związanych z biblioteką multimediów (w tym widok plików, które nigdy nie zostały wczytane), szybkie odsyłacze do usług w rodzaju SHOUTcast TV, OurStage Radio czy AOL Radio.

ClassicPro 1.1 - idealny dodatek do Winampa

Aplikacja dba też o graficzne powiadomienia o odtwarzanych utworach. Mogą się pojawiać w widoku albo wypływać z tła, a później w nim roztapiać. Wbudowane okno przeglądarki pozwala na przejście do strony skinconsortium.com z poziomu Winampa (karta Przeglądarka) i na edycję tekstów utworów (karta Przeglądarka BrowserPro).

Wraz z wtyczką otrzymujesz silnik widżetów, który pozwala na rozszerzenie możliwości Winampa o kolejne funkcje. Na razie jednak para wyraźnie idzie w gwizdek - dostępny jest... jeden widżet (Shoutbox).

Warto przypomnieć, że w pracach nad cPro uczestniczy Paweł Porwisz, który odpowiada za tłumaczenie interfejsu i instalator.

Plusy:

+ niezwykle funkcjonalny dodatek

+ łączy zalety Winampa i Windows Media Playera

Minusy:

- brak widżetów

Podsumowanie:

ClassicPro przedstawia wszystkie istotne informacje o multimediach w głównym oknie aplikacji.

Autor: Mariusz Kania