Clean Space 15 - pozostań anonimowy

Każda operacja, jaką wykonujesz na komputerze pozostawia ślad. Łatwo można sprawdzić, jakie strony internetowe odwiedziłeś, jakie pliki uruchamiałeś. Aby zatrzeć ślady pracy należy skorzystać z odpowiedniego narzędzia - na przykład Clean Space 15.

Clean Space 15 - pozostań anonimowy

Clean Space 15.16

Historia odwiedzonych stron i otwieranych dokumentów, pliki tymczasowe pozostawione na dysku, czy pliki otwierane w aplikacjach to tylko najbardziej oczywiste miejsca, w któych można znaleźć informację o twojej pracy. Oprócz tego jest jeszcze na przykład plik index.dat, logi programów, miniaturki plików graficznych - nawet gdyby udało ci się odnaleźć wszystkie te miejsca, to i tak nie będziesz wstanie samodzielnie skasować zapisanych w nich danych. Potrzebny jest taki program, jak Clean Space, by mieć pewność, że na dysku nie pozostała żadna ważna informacja a przy tym, by proces czyszczenia przeprowadzony był szybko i efektywnie.

Clean Space nie ogranicza się jedynie do usuwania informacji zapisanych w systemie i przeglądarkach. Liczba aplikacji, które obsługuje liczona jest w setkach. Jeżeli w trakcie pracy jakiś program jest uruchomiony i nie można wyczyścić jego danych Clean Space zaproponuje zamknięcie aplikacji. Czyściciela można skonfigurować również tak, by zamykał przeszkadzające programy automatycznie. A jeżeli czegoś nie da się zamknąć - jak na przykład systemowego pliku wymiany - zostanie skasowane w trakcie zamykania Windows.

Aby usunięte informacje nie zostały odzyskane można użyć funkcji kilkukrotnego nadpisywania. Stare dane zamazywane są nowymi według algorytmów Gutmanna lub Russian GOST. Za pomocą Clean Space można też blokować dostęp do komputera, który pozostawiamy na chwilę bez kontroli.

Według producenta aplikacja przeznaczona jest do Windows XP i Visty jednak, jak wykazały testy, program działa bez problemów również na Windows 7.

Pobierz: Clean Space 15.16

Informacje: clean-space.com/privacy/CLSP-download.php