Clean Space 9 - czyści system Windows z siłą wodospadu!

Odwieczny problem z zaśmiecaniem dysku pozostałościami po przeglądaniu stron internetowych, czy otwieraniem różnych dokumentów odejdzie bezpowrotnie w zapomnienie dzięki nowej wersji kombajnu oczyszczającego. Dodatkowo można usunąć z systemu dokuczliwe trojany i programy szpiegowskie.

Program został napisany w celu ochrony prywatności (historii przeglądarki, przechowywanej na komputerze). Innymi słowy - dzięki aplikacji nikt nie będzie w stanie sprawdzić jakie strony internetowe były przeglądane, jakie uruchamiano programy, oglądano obrazki, filmy, itd. Oprócz tego narzędzie umożliwi zwolnienie miejsca na dysku. Program składa się z sześciu modułów:

1) usuwający pliki historii;

2) ochrona przed usunięciem ważnych danych;

3) limitowany dostęp do osobistych plików;

4) narzędzie przeciwko programom szpiegowskim;

5) moduł do bezpiecznego przeglądania stron internetowych;

6) blokowanie dostępu do komputera.

Dzięki wygodnym zakładkom użytkownik może bez problemu wykonać interesującą go operację. Zaletą programu jest również integracja z systemem operacyjnym oraz popularnymi przeglądarkami internetowymi.

Program w wersji testowej wykrywa zagrożenia w postaci wirusów oraz 'szpiegów', lecz nie może ich usunąć z dysku. Pełna wersja kosztuje 39.95 USD. Więcej informacji dostępnych jest na stronie producenta.


Zobacz również