CloneDVD2 2.0.7.3 - łatwe kopiowanie DVD

Firma Elaborate Bytes AG udpstępniła właśnie najnowszą wersję (2.0.7.3) znakomitego programu do kopiowania płyt DVD - CloneDVD2. Zaletą aplikacji jest niezwykle prosta obsługa - proces nagrywania ułatwia system kreatorów.

CloneDVD2 2.0.7.3 - łatwe kopiowanie DVD

CloneDVD v 2

Kolejne atuty CloneDVD2 to szybkość i doskonała jakość tworzonych kopii. Co ważne, program umożliwia kopiowanie całych płyt DVD oraz wybranych fragmentów (możliwe jest więc np. nagranie samego filmu bez dodatków czy wybranych scen). Użytkownik ma także możliwość dowolnego dzielenia obrazu. Aplikacja potrafi nagrywać filmy na płytach DVD-R/RW oraz DVD+R/RW i nie wymaga sterownika ASPI. Z jej najnowszej wersji wyeliminowano szereg błędów pojawiających się w czasie pracy z programem.

Z informacji dostarczonych przez producenta CloneDVD2 wynika, że program dostępny jest m.in. w polskiej wersji językowej. Do korzystania z aplikacji niezbędny jest komputer, wyposażony w procesor taktowany zegarem 500 MHz (lub szybszy), system operacyjny Windows 98/98SE/ME/NT/2000/XP, co najmniej 128 MB pamięci RAM, nagrywarka DVD oraz co najmniej 5 GB wolnej przestrzeni na dysku.

Zobacz również:

  • Jak dokonać konwersji muzyki z płyty CD do MP3 w Windows 10/Windows 11?

Pełna wersja programu kosztuje 39 euro - z naszego serwisu FTP można pobrać wersję shareware CloneDVD2:

http://www.kinodomowe.idg.pl/ftp/3359/CloneDVD2.2.0.7.3.html