Close Combat: First to Fight - nagrania z Romanem Polko zakończone

Cenega Poland poinformowała, że zakończyły właśnie nagrania do specjalnych filmów instruktażowych do gry taktycznej firmy Take 2 - "Close Combat: First to Fight", których narratorem jest prawdziwy znawca tematu -pułkownik Roman Polko, były dowódca oddziału GROM.

Przypomnę, że "Close Combat: First to Fight" jest taktyczną strzelaniną 3 D, w której będziemy dowodzić oddziałem czterech żołnierzy piechoty morskiej. To jednak nie wszystko - akcja gry została osadzona na współczesnym polu walki, a nie, tak jak we wcześniejszych grach z serii, na frontach II wojny światowej. Gra powstaje pod auspicjami US Marines i ma być symulatorem treningowym wykorzystywanym przez tę formację do szkolenia jej żołnierzy w walkach na ternie miejskim. Akcja gry będzie się toczyć w Bejrucie, gdzie wraz ze swoją drużyną gracze będą brać udział w walkach ulicznych oczyszczając zabudowania miejskie z wrogich sił.

Głównym atutem gry jest realizm rozgrywki i wysokiej jakości oprawa graficzna. W produkcji gry uczestniczy ponad 40 aktywnych oficerów korpusu, doświadczonych w tego typu walkach. Członkowie naszej drużyny będą postępować zgodnie ze stosowaną obecnie podczas walk na terenach miejskich w Iraku i Afganistanie doktryną "Ready-Team-Fire-Assist". Podczas rozgrywki gracz będzie mógł także wezwać wsparcie lotnicze lub artyleryjskie, skoordynować atak pancerny czy skorzystać z pomocy snajpera.

Na naszym serwerze FTP można znaleźć zestaw zapowiedzi filmowych gry, prezentujących wirtualnych komandosów w akcji.

Pliki do pobrania:

Close Combat: First to Fight Trailer

Close Combat: First To Fight Trailer 1

Close Combat: First to Fight film nr 3

Więcej informacji o grze

Strona oficjalna


Zobacz również