Close Combat: First to Fight - polska wersja z udziałem Romana Polko

Firma Cenega Poland poinformowała o rozpoczęciu prac lokalizacyjnych nad pierwszą strzelaniną w serii kultowych strategii "Close Combat". Co ciekawe, nad jakością polskiego tłumaczenia gry będzie czuwał Roman Polko - były dowódca jednostki GROM.

Close Combat: First to Fight" to pierwsza gra w serii, która zrywa ze strategiczną tradycją kultowego już cyklu "Close Combat". "First to Fight" jest bowiem taktyczną strzelaniną 3 D, w której będziemy dowodzić oddziałem czterech żołnierzy piechoty morskiej. To jednak nie wszystko - akcja gry została osadzona na współczesnym polu walki, a nie, tak jak we wcześniejszych grach z serii, na frontach II wojny światowej. Gra powstaje pod auspicjami US Marines i ma być symulatorem treningowym wykorzystywanym przez tę formację do szkolenia jej żołnierzy w walkach na ternie miejskim. Akcja gry będzie się toczyć w Bejrucie, gdzie wraz ze swoją drużyną gracze będą brać udział w walkach ulicznych oczyszczając zabudowania miejskie z wrogich sił.

Głównym atutem gry jest realizm rozgrywki i wysokiej jakości oprawa graficzna. W produkcji gry uczestniczy ponad 40 aktywnych oficerów korpusu, doświadczonych w tego typu walkach. Członkowie naszej drużyny będą postępować zgodnie ze stosowaną obecnie podczas walk na terenach miejskich w Iraku i Afganistanie doktryną "Ready-Team-Fire-Assist". Podczas rozgrywki gracz będzie mógł także wezwać wsparcie lotnicze lub artyleryjskie, skoordynować atak pancerny czy skorzystać z pomocy snajpera.

Nie znamy jeszcze daty polskiej premiery gry, wiadomo jednak, że "Close Combat: First to Fight" będzie kosztować 99,90 złotych.

Na naszym serwerze FTP znajdziecie krótkie filmy, dzięki którym możecie zobaczyć, jak gra będzie się prezentować i jak powinno się dowodzić swoim oddziałem w walce.

Pliki do pobrania:

Close Combat: First to Fight Trailer

Close Combat: First To Fight Trailer 1


Zobacz również