Cloud Foundry Foundation zasilone nowymi członkami

Cloud Foundry Foundation to fremework oferujący możliwość pracy w chmurze nad nowymi aplikacjami. Zarządza nim Pivotal, a wśród członków zasilających platformę znajduje się m.in. IBM oraz HP. Dziś do współpracowników dołączyli kolejni giganci IT.

Firmy, które zdecydowały się na współpracę w tym systemie to Intel, GE oraz Verizon. Na tym nie koniec - zainteresowanie partycypacją w projekcie wyraziły m.in. takie firmy jak Capgemini, Ericsson oraz NTT. Co warto dodać, platforma opiera się głównie na oprogramowaniu open source. W odróżnieniu od Apache Software Foundation, Pivotal chce stworzyć koalicję firm wspólnie pracujących nad danymi projektami. Firma podsumowała ostatnie 12 miesięcy działania systemu, które zakończyły się dla niej sukcesem - czego dowodem są również nowi członkowie.

Cloud Foundry Foundation zasilone nowymi członkami

Cloud Foundry

Jak oświadczył Paul Maritz, dyrektor Pivotala: "Wsparcie od gigantów technologii oraz samych użytkowników zapewni stabilny rozwój PaaS, pomagając oraz przyśpieszając tworzenie aplikacji pod potrzeby współczesnego użytkownika. Cloud Foundry umożliwi stworzenie przyjaznego systemu, który dostępny będzie dla wszystkich."

Zobacz również:

  • Xbox Game Pass z aż 13 grami w grudniu! Microsoft przygotował mocny zestaw [AKTUALIZACJA]