Co Sony zaprezentuje na targach CES 2020?

Przyglądamy się nowością Sony, które zostaną zaprezentowane w styczniu na targach Consumer Electronics Show.

Jedna z największych imprez dotyczących elektroniki użytkowej rozpoczną się już 7 stycznia 2020 roku. Na targach Consumer Electronics Show, które odbywają się rokrocznie w Las Vegas pojawią się wszystkie największe firmy z branży. Impreza przyciągająca co roku ponad 150 tysięcy odwiedzających i najważniejszych przedstawicieli mediów zachęca do pokazywania nowych sprzętów.

Co Sony zaprezentuje na targach CES 2020?

Źródło: sony.com

Tradycyjnie dzień przed oficjalnym rozpoczęciem targów większość firm organizuje własne konferencje prasowe. Nie inaczej jest z Sony, które zaprosiło dziennikarzy na spotkanie 6 stycznia 2020 roku.

W przyszły poniedziałek o godzinie 17 czasu lokalnego Sony spotka się z przedstawicielami prasy w Sali Centralnej Centrum Kongresowego w Las Vegas. Tegoroczne hasło konferencji to "przyszłość nadchodzi".

Strona producenta informuje, że na targach Sony zaprezentuje swoją wizję przyszłości, która łączy kreatywność i technologię, aby wyzwolić nowe doznania i emocje. Opis jest tajemniczy i nie zdradza, co Sony zaprezentuje na targach.

W zeszłym roku Japończycy zdecydowali się zaprezentować nowe telewizory z serii Bravia oraz 24 kanałową technologię dźwięku 360 Reality Audio. Na CES 2020 z pewnością zobaczymy kolejne model z 4K i 8K. Z pewnością nie zabraknie także nowości z zakresu dźwięku. Spodziewamy się nowych słuchawek, soundbarów i zestawów kina domowego.

Mamy nadzieję, że Sony zaprezentuje również technologię redukcji hałasu kolejnej generacji oraz następcę popularnych słuchawek WH-1000XM3. Słuchawki otrzymały ostatnio certyfikat od FCC (Federalnej Komisji Łączności Stanów Zjednoczonych), co wskazuje na bliską premierę.

Sony z pewnością podkręci atmosferę przed premierą konsoli PlayStation 5, która odbędzie się pod koniec 2020 roku. Możliwe, że zdradzona zostanie data premiery konsoli albo szczątkowe informacje dotyczące specyfikacji technicznej.

Poza nowościami z zakresu audio, video i gier wideo powinniśmy zobaczyć nowy, flagowy model Xperii, która ma być pierwszym smartfonem firmy z modemem 5G.

Ostatnią nowością ma być Sony Artificial Intelligence czyli rozwiązanie z zakresu sztucznej inteligencji. Będzie to rozwiązanie konkurencyjne dla NEON od Samsunga.

Źródło: nl.letsgodigital.org