Co ma wspólnego Diablo Immortal i Heavy Metal? Więcej niż myślisz... i nie jest to tylko piekło

Gwiazdy brytyjskiej sceny metalowej podjęły wyzwanie Blizzarda w Diablo Immortal.

Dani Filth w spocie Diablo Immortal (fot. Blizzard)

Diablo Immortal, mimo wielu kontrowersji związanych z mikropłatnościami nadal cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród graczy. Blizzard także nie przestaje wciąż promować swojej ostatniej produkcji. Tym razem deweloper nawiązał współpracę z brytyjską wytwórnią Music For Nations. Na czym polega?

Dani Filth z zespołu Cradle of Filth, Bury Tomorrow oraz Witch Fever podjęli wyzwanie Blizzarda i wzięli udział w kampanii przeciwko demonicznym siłom Skarna, Władcy Potępienia, w Diablo Immortal.

Zobacz również:

Nowy spot promocyjny to jednak nie wszystko. Blizzard we współpracy z zespołem Bury Tommorow przygotował specjalne wersje okładek płyt, które nawiązują do demonicznej ikonografii serii Diablo. Co więcej, po koncercie zespołu na Download Festival odbyła się specjalna sesja muzyków w Diablo Immortal. Będą oni także promować grę na swoich profilach w mediach społecznościowych.

Julie Weir, szefowa Music For Nations, powiedziała:

Światy alternatywnej muzyki i gier od dawna łączą się ze sobą z pomocą pasjonatów i innowacyjnych, kreatywnych form sztuki. Przeniesienie niektórych z naszych najbardziej ekscytujących wykonawców z listy Music For Nations do kultowego uniwersum Diablo było niezapomnianym przeżyciem i cieszymy się, że fani zbliżyli się do naszego wewnętrznego manifestu.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: