Co na Infosystemie?

W czasie rozpoczynających się w najbliższy wtorek targów Infosystem swoją ofertę zaprezentuje ok. 200 firm z całego świata. Swój udział zapowiedzieli m.in. OpenOffice, IBM oraz Dr. Web.

Ogólnie rzecz ujmując, produkty oraz usługi, które prezentowane będą podczas tegorocznego Infosystemu można podzielić na pięc kategorii:

Sprzęt komputerowy, sieci oraz urządzenia i systemy elektroniki użytkowej i przemysłowej

W tym cześći ekspozycji obejrzeć będzie można m.in. urządzenia i sieci komputerowe, systemy komunikacji radiowej i telewizyjnej oraz nawigacji satelitarnej. Swoją ofertę zaprezentują tu m.in. firmy:

AXED z Poznania (palmtopy, handheldy i notebooki firmy PSION);

ELFA POLSKA z Warszawy (oferuje podzespoły, narzędzia i elementy dla elektroniki, automatyki i elektrotechniki, w tym, m.in. przyrządy pomiarowe, półprzewodniki, urządzenia do radiokomunikacji i transmisji danych);

EXCEL SYSTEMY NAWIGACYJNE ze Szczecina (przenośne i stacjonarne odbiorniki GPS wraz z oprogramowaniem do ich współpracy z komputerami PC );

NETZ z Sopotu (kompleksowa obsługa firm w zakresie sprzętu komputerowego i sieciowego oraz oprogramowania systemowego i baz danych; partner IBM).

Rozwiązania w zakresie ochrony danych i archiwizacji dokumentów

W tej sekcji swoje produkty prezentować będą firmy:

EMIKS INFO-ARCH z Lublina -(specjalistyczne oprogramowanie do tworzenia Cyfrowych Systemów Archiwizacji Danych);

OCE POLAND LTD. z Warszawy (zintegrowane rozwiązania w zakresie drukowania, kopiowania, skanowania i archiwizowania dokumentów);

TANDBERG DATA z Dortmundu (producent taśmowych systemów archiwizacji danych, opartych na technologiach SLR i DLT).

Kompleksowa informatyzacjia małych i średnich firm

Swoją ofertę zaprezentują tu m.in. DIGITLAND z Krakowa, HUMANSOFT RWT TELEFONY POLSKIE z Radomia, INFONET PROJEKT z Żywca oraz INSERT z Wrocławia.

Oprogramowanie narzędziowe i systemy sprzedaży mobilnej

W tej sekcji prezentować się będą m.in. firmy DR. WEB Polska z Poznania, OPENOFFICE POLSKA z Warszawy oraz ELZAB z Zabrza.

Oferta w zakresie pozyskiwania wiedzy z zakresu IT

Na Infosystem swoją ofertę przedstawią m.in.: IDG POLAND S.A., CADCAM FORUM LUPUS, CHIP-VOGEL BURDA COMMUNICATIONS, HELION S.A., LUPUS SP. z O.O oraz SOFTWARE WYDAWNICTWO SP. z O.O.

Więcej informacji:

http://www.infosystem.pl


Zobacz również