Co naprawdę wydarzyło się w Aventasii?

Firma IQ Publishing ma przyjemność poinformować, iż w następstwie podjętej współpracy z firmą Nordic Games, szwedzkim wydawcą gier komputerowych, plan wydawniczy IQ Publishing wzbogacił się o nową, niezwykle atrakcyjną grę p.t. The Critter Chronicles.

The Critter Chronicles to prequel do The Book of Unwritten Tales, najlepszej gry przygodowej ostatnich czasów. Wydana w październiku pierwsza część wciągających po uszy przygód 4 bohaterów w świecie Aventasii została niezwykle ciepło przyjęta przez graczy i media branżowe. Zrecenzowana przez ponad 50 serwisów w Polsce, otrzymała wyjątkowo wysokie noty a średnia wszystkich polskich recenzji przekroczyła rekordowy poziom 90%! Tym samym gra trafiła do panteonu najlepszych gier przygodowych. Bezspornie, The Book of Unwritten Tales w edycji standardowej lub Edycji Kolekcjonerskiej (z dodatkową płyta audio z soundtrackiem, filmem making of, 48 stronicową książeczką ilustrująca proces powstawania gry oraz 2 widokówkami z gry) stanowi idealny prezent świąteczny.

Critter Chronicles

Critter Chronicles

The Critter Chronicles, podobnie jak pierwsza część opowieści, bazuje na modelu point & click. To czym wyróżnia się wśród innych gier jest niepowtarzalna, wszechobecna zabawna, humorystyczna konwencja odwołująca się popkultury - popularnych filmów, książek, gier. Pastisz, satyra i unikalny dowcip towarzyszą bohaterom gry na każdym kroku!

CRITTER CHRONICLES

CRITTER CHRONICLES

The Critter Chronicles zostanie wydana w polskiej wersji językowej, w pierwszym kwartale 2013 roku a jej cena została ustalona na niezwykle atrakcyjnym poziomie! Już wkrótce więcej szczegółów...

OPIS GRY

Przenieś się w świat Aventasii, znanej z The Book of Unwritten Tales, najlepszej gry przygodowej ostatnich czasów. Wraz z Nate’em Bonnetem, awanturnikiem i dzielnym podróżnikiem oraz Zwierzakiem, zabawnym, kudłatym stworem, zwiedzisz przepiękną, baśniową krainę - od Północnych Krain do Wieży Maga w Kamieniu Morskim.

CECHY GRY

  • Poznaj bohaterów Avantasii sprzed wydarzeń przedstawionych w The Book of Unwritten Tales.
  • Graj jako Nate lub Zwierzak. Któremu z nich poświęcić więcej czasu?
  • Poznaj nowych mieszkańców Avantasii np. Petrę, aktywistkę walczącą o prawa zwierząt lub schizofrenicznego Yeti… i mnóstwo nowych krewnych Zwierzaka!
  • Wybierz swój własny poziom trudności - normalny (dla początkujących) lub trudny (dla "wyjadaczy" przygodówek).
  • Wpadnij po uszy w ekscytujący świat przygotowany w wysokiej rozdzielczości, zaawansowanymi animacjami i klimatycznymi efektami dźwiękowymi.
  • …i zarezerwuj aż 10 -12 godzin na tę niepowtarzalną przygodówkę!