Co obejrzeć w ten weekend? Nowości na Netfliksie, HBO, Amazon Prime [24.06-26.06.2022]

Choć pogoda za oknem prezentuje się wspaniale, warto też wygodnie rozsiąść się na kanapie przed laptopem lub telewizorem i zatonąć w odmętach serwisów streamingowych. Jakie premiery na ten weekend przygotował Netflix, HBO Max i Amazon Prime? Przekonajcie się, co warto obejrzeć w najbliższych dniach.

fot. Netflix/Sony

Dom z papieru: Korea (Netflix)

Premiera: 24 czerwca

Już w ten piątek na platformie pojawi się Dom z Papieru: Korea. Koreański remake hiszpańskiego serialu to jedna z najbardziej oczekiwanych produkcji tego roku i trudno się temu dziwić. Biorąc pod uwagę popularność seriali z Korei, być może szansę nowemu Domowi z Papieru dadzą nawet ci, których niespecjalnie urzekła wersja Hiszpanów. Jak sprawdzi się znajoma historia w nowych realiach? Jak nowi aktorzy poradzą sobie w rolach uwielbianych bohaterów?

Człowiek kontra pszczoła (Netflix)

Premiera: 24 czerwca

Człowiek kontra pszczoła to slapstickowy serial komediowy z Rowanem Atkinsonem w roli głównej. Tym razem brytyjski komik wciela się w mężczyznę, który ma zaopiekować się luksusową rezydencją, a w wykonaniu zadania przeszkadza mu wyjątkowo uciążliwa pszczoła. Atkinson niedawno ściągnął na siebie sporo krytyki, mówiąc o upadku komedii przez poprawność polityczną. Czy jego nowe dzieło faktycznie będzie tak bezkompromisowe, jak zapewne chciałby aktor?

Zobacz również:

  • Netflix – premiery i nowości czerwca 2023. Co jeszcze nas czeka?
  • HBO Max – premiery i nowości czerwca 2023. Co warto obejrzeć?
  • Amazon Prime Gaming – poznaj wszystkie darmowe gry (MAJ 2023)

Człowiek z Toronto (Netflix)

Premiera: 24 czerwca

Tym razem propozycja dla fanów typowo amerykańskiego poczucia humoru. Człowiek z Toronto to historia o płatnym zabójcy i życiowym nieudaczniku uwikłanych w komedię pomyłek. W głównych rolach zobaczycie Woody'ego Harrelsona, Kevina Harta i Kaley Cuoco.

Chloe (Amazon Prime)

Premiera: 24 czerwca

Propozycja dla miłośników thrillerów. Becky nie ma zbyt szczęśliwego życia. Nudną codzienność urozmaica jej tylko śledzenie w mediach społecznościowych dawnej przyjaciółki Chloe. Kobieta cieszy się bogactwem i popularnością, wydaje się, że niczego jej nie brakuje. Śmierć Chloe spada na Becky jak grom z jasnego nieba. Kobieta wkrada się w łaski przyjaciół zmarłej, by dowiedzieć się, co właściwie spotkało obiekt jej obsesji.

Tuca i Bertie (HBO Max)

Premiera: 24 czerwca

Na fanów i fanki talentu Lisy Hanawalt w sobotę będzie czekać drugi sezon Tuki i Bertie. Kolorowa opowieść o antropomorficznych ptakach może nie ma w sobie geniuszu BoJacka Horsemana, ale wciąż jest całkiem ciekawą propozycją na weekend. Co tym razem wydarzy się w życiu szalonej tukanicy i neurotycznej reprezentantce ptaków śpiewających?

Venom 2: Carnage (HBO Max)

Premiera: 25 czerwca

Jak świetnie pamiętamy, Venom 2: Carnage nie spotkał się z dobrym przyjęciem. Druga odsłona opowieści o reporterze Eddiem Brocku i jego kosmicznym pasożycie nie przypadła do gustu krytykom ani nie skradła serc fanów. Premiera w serwisie VOD pozwoli nadrobić seans wszystkim, których kiepskie recenzje powstrzymały przed wyprawą do kina. Ostatecznie gra tu przecież Tom Hardy, który swoją obecnością uszlachetnia każdy, nawet najgorszy film.

Zobacz także: The Last of Us - premiera, obsada, fabuła. Wszystko, co wiemy o serialu HBO


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: