Co się stanie, gdy wasze nowiutkie PS5 zostawicie z dziećmi? Sprawdźcie

Warto sprawdzić co się stanie z konsolą PS5, gdy ta wpadnie w ręce dzieci. Tylko dla osób o mocnych nerwach.

PlayStation 5 to dla wielu osób wciąż nieosiągalne marzenie. Konsola, gdy tylko pojawia się w sklepach, znika po zaledwie kilku minutach i jeśli nie mieliście odpowiedniego refleksu bądź szczęścia, to musicie czekać na kolejną dostawę sprzętu.

Urządzenie japońskiego producenta jest dostępne tylko i wyłącznie w jednym wariancie kolorystycznym. Jeden z użytkowników Twittera - Tauriq Moosa, postanowił się pochwalić swoją designerską wersją sprzętu. Jak możecie zobaczyć na zdjęciach poniżej, prezentuje się ona dość niecodziennie. Autorami rysunków są bowiem dzieci autora wiadomości.

Jak się okazało, pozostawione na chwilę bez opieki pociechy postanowiła dać upust swojej kreatywności i "odmalowały" PS5 rodziców. Trzeba przyznać, że całość prezentuje się wyjątkowo ciekawie. Dzieci pamiętały nawet o umieszczeniu klasycznych znaczków z przycisków PlayStation - to się nazywa oddanie do marki.

Owo arcydzieło prezentuje się następująco:

konsola ps5

Niestety, rodzice chyba nie byli zachwyceni. Wniosek z całej tej sprawy jest prostu - dla własnego (i dzieci) dobra, nie zostawiajcie ich bez opieki, szczególnie w pobliżu drogocennych urządzeń.

Zobacz również: Funkcje, których brakuje na PlayStation 5, a ma je Xbox Series X