Co usłyszycie w Scarface?

Autorzy Scarface: Człowiek z Blizną ujawnili pierwsze informacje na temat ścieżki dźwiękowej gry. Możecie być pewni, że nie zabraknie bardzo klimatycznych i popularnych kawałków lat osiemdziesiątych.

Co usłyszycie w Scarface?
Lista hitów, które będą towarzyszyć rozgrywce prezentuje się następująco:

- Beth Anderson - Dance Dance Dance

- Debbie Harry - Rush Rush

- Grandmaster Flash - The Message

- Iggy Pop - The Passenger

- Johnny Cash - I'm an Easy Rider

- Judas Priest - Breaking the Law

- Peter Tosh - Steppin' Razor

- Public Enemy - Don't Believe the Hype

- Rick James - Give It to Me Baby

- Rick James - Super Freak

- Run DMC - Sucker MCs

Oprócz wymienionych przebojów, podczas gry usłyszycie również wszystkie utwory pochodzące z soundtracku do filmu Briana de Palmy - ich autorem jest Giorgio Moroder.

Nie zabraknie też zupełnie nowej muzyki. Listę autorów, którzy nad nią pracują, Sierra Entertainment poda w późniejszym terminie.

Studio Radical Entertainment, które odpowiada za produkcję gry, przykłada wielką wagę do oprawy audio tytułu. Część utworów będzie dostępna od początku rozgrywki, pozostałe pozostaną zablokowane do czasu wykonania określonej misji.

Ponadto, pojawi się opcja Mix Tape, która pozwoli na pełną ingerencję w listę udostępnionych numerów. Każdy gracz będzie mógł dostosować muzykę do własnych upodobań.

Przypomnijmy, że gra zadebiutuje w sklepach jesienią. Jest przeznaczona na PC, PlayStation 2 oraz Xbox. Więcej informacji tutaj.