Co wspólnego mają Joker i Lady Gaga? Byliśmy zaskoczeni

Co łączy Lady Gagę i Jokera? Twórcy filmu wpadli na niesamowity pomysł.


Joker to prawdziwy hit. Nic dziwnego – znakomita gra aktorska, perfekcyjna charakteryzacja i trzymająca w napięciu fabuła sprawiły, że film zyskał wielu fanów. Joaqiun Phoenix, odtwórca tytułowej roli, w 2019 roku otrzymał nawet za swoją pracę nad tą produkcją Oscara w kategorii obejmujących najlepszych aktorów pierwszoplanowych.

Lady Gaga w Jokerze?

Tymczasem studio Warner Bros pracuje już nad jego kontynuacją. Jak dowiadujemy się z serwisu Deadline, tym razem na ekranie być może wystąpi… Lady Gaga! Artystka znana jest już z innej produkcji studia Warner Bros – Narodziny gwiazdy, gdzie wcieliła się w rolę Ally.

Zobacz również:

  • Dom Gucci - gdzie obejrzeć? Nie przegap premiery!
  • Joker 2 oficjalnie potwierdzony! Znamy tytuł kolejnej części
  • "Krzyk", "Vice", i wiele więcej - filmy i seriale znikające z HBO GO [25.10-31.10]

Tym razem mamy ją zobaczyć u boku Joaquina Phoenixa, w roli Harley Quinn – nadal trwają zaawansowane negocjacje. Jak się okazuje, nowa produkcja ma być musicalem. Znany jest także jego tytuł – Joker: Folie à Deux. Zdjęcia mają ruszyć niebawem. Na premierę możemy natomiast liczyć prawdopodobnie już w 2024 roku.

Co wspólnego mają Joker i Lady Gaga? Byliśmy zaskoczeni

Fot. Wikipedia/Marcel de Groot

Joker 2 – o czym będzie film?

Szczegóły fabuły wciąż są tajemnicą, jednak serwis Deadline podzielił się już pierwszymi detalami. Lady Gaga ma wcielić się w rolę lekarki psychiatry, która zakochuje się w swoim pacjencie – mowa oczywiście o Arturze Flecku, czyli Jokerze.

Reżyserią, podobnie jak w przypadku 1. części, zajmie się Todd Phillips, który pracował nad scenariuszem ze Scottem Silverem.

Polecamy również: Detektyw Benoit Blanc powraca. Gdzie i kiedy 2. część filmu „Na noże”?