Co zyskasz płacąc abonament w Hellgate: London?

Firma Flagship Studios postanowiła pomóc w odpowiedzi na dość palące pytanie o abonament w Hellgate: London. Producent właśnie ujawnił jakie korzyści otrzyma użytkownik, który zdecyduje się na comiesięczne opłacanie abonamentu w grze.

Wiadomo zatem, że gracz będzie mógł korzystać z dwóch dodatkowych trybów rozgrywki. Pierwszy to Elite Mode, który powoduje, że moby (przeciwnicy) wokół gracza stają się dużo trudniejsze do zabicia. Drugim jest Hardcore Mode, polegający na tym, że postać gracza ginie permanentnie, bez możliwości kontynuowania nią rozgrywki.

Oprócz tego, Flagship wprowadził inne liczne zmiany w stosunku do normalnej, niepłatnej wersji. Zwykły "śmiertelnik" nie będzie mógł zakładać gildii ani brać udziału w specjalnych wydarzeniach z gry. Najbliższym tego typu "eventem" będzie Halloween.

Co więcej, gracz płatny będzie mógł stworzyć 24 postacie zamiast 3 w standardowej wersji Hellgate: London. Otrzyma także podwojone miejsce na ekwipunek i będzie mógł używać imienia w kolorowej wersji.

Wszystkie te usprawnienia będą jednak kosztować. Miesięczny abonament ma wynosić 9,95 dolarów.


Zobacz również