CoD Vanguard - screeny za 2 tysiące złotych? Zobacz jak wyglądają

Znani korespondenci wojenni zrobili fotorealistyczne zdjęcia wewnątrz silnika gry Call of Duty Vanguard. Efekty pracy robią wrażenie.

fot. YouTube/Call of Duty

Activision poinformowało o nowej współpracy. Dzięki niej profesjonalni korespondenci wojenni mieli okazję wykonać serię zdjęć prosto z frontu Call of Duty Vanguard.

Deweloper zaprosił do swojego studia motion capture fotografów wojennych, którzy brali udział m.in. w konfliktach na Bliskim Wschodzie. Alex Potter i Sebastiano Tomada Piccolmini zostali wyposażeni w specjalne portale, podobne do kamery. Dzięki nim mogli zobaczyć wnętrze silnika gry i zrobić zdjęcia tak, jakby w rzeczywistości brali udział w bitwie.

Zobacz również:

  • Call of Duty: Modern Warfare 2 & Warzone 2 - kiedy start 1. sezonu rankingowego? Sprawdź, co już wiemy
  • Call of Duty i Dr. Disrespect na wojennej ścieżce. Sprawdzamy o co chodzi w nowym konflikcie

Dyrektor ds. marketingu Activision Blizzard, Fernando Machado powiedział:

Call of Duty: Vanguard oddaje epicką intymność II wojny światowej w niesamowicie wciągający sposób. Przetestowaliśmy realizm gry, wysyłając Alexa Pottera i Sebastiano Tomadę Piccolomini ze specjalnymi portalami, podobnymi do kamery, do wnętrza silnika gry. To de facto przeniosło ich w czasie pokazując, jak realistycznie będzie wyglądać Vanguard i jak doświadczą tego gracze na całym świecie.

Alex Potter dodała:

To były sytuacje, które normalnie bym uchwycił.

Na nagraniu można zobaczyć jak wyglądała cała akcja oraz reakcje fotografów, na to co zobaczyli.

fot. BleeckerTrading

fot. BleeckerTrading

fot. BleeckerTrading

fot. BleeckerTrading

fot. BleeckerTrading

fot. BleeckerTrading

fot. BleeckerTrading

fot. BleeckerTrading

Limitowana edycja zdjęć Call of Duty: Vanguard z gry będzie dostępna na stronie www.BleeckerTrading.com i Bleecker Trading NY od godziny dzisiaj, od godziny 21:00. Cały dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na rzecz Call of Duty Endowment. Jest to organizacja pomagająca weteranom wojennym w powrocie na rynek pracy.

Zobacz także: Call of Duty Vanguard – wymagania, premiera, cena, edycje. Wszystko co wiemy na temat gry