CoD: Warzone już niebawem otrzyma tryb Outbreak. Zombie nadchodzą

Call of Duty: Warzone i Call of Duty: Black Ops Cold War czeka mała rewolucja. Produkcje zostaną najprawdopodobniej połączone nowym trybem - Outbreak.

Już niebawem gry z serii Call of Duty wzbogacą się o mnóstwo nowej zawartości. Jest już pewne, że Activision szykuje zupełnie nowy, ambitny tryb rozgrywki z zombie w roli głównej.

Jak donosi uznany leakster - Okami, debiut Outbreak powinien nastąpić już niebawem. Na oficjalnej stronie Call of Duty pojawiła się już nawet oficjalna zapowiedź trybu, ale błyskawicznie została usunięta. W sieci jednak nic nie ginie i dzięki temu wiemy, czego możemy się spodziewać po nowej formie rozgrywki.

call of duty outbreak

Jak wynika z powyższego opisu, Outbreak to nowy, zakrojony na szeroką skalę, tryb rozgrywki z zombie. Możemy się zatem spodziewać otwartego świata albo przynajmniej ogromnych map (jak np. Werdańsk z CoD: Warzone).

Okami dodał również, że Activision planuje "krzyżową promocję" dla Outbreak pomiędzy Call of Duty: Warzone i Call of Duty: Black Ops Cold War. Nowy tryb ma nas ponoć pozytywnie zaskoczyć nie tylko swoją skalą, ale również sposobem rozgrywki.

Wszystko wskazuje na to, że Activision faktycznie włożyło mnóstwo pracy (i pieniędzy), na stworzenie Outbreak. Miejmy nadzieję, że faktycznie wyjdzie z tego coś ciekawego i wyjątkowego. Oficjalnej prezentacji nowego trybu powinniśmy spodziewać się już niebawem.

Zobacz również: BlizzCon 2021 – harmonogram transmisji. Sprawdź gdzie i kiedy oglądać