'Coast to Coast' w wersji polskiej

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Cenega udostępniła polską wersję językową darmowego dodatku do trzeciej odsłony popularnej serii strategii ekonomicznych 'Railroad Tycoon 3'.

W grach z serii Railroad Tycoon gracze wcielają się w rolę menedżerów kolejowego imperium. Ich zadaniem jest budowanie nowych linii i trakcji, kupowanie lokomotyw, wagonów pasażerskich i transportowych oraz organizowanie przewozów. Tocząc boje z bezwzględną konkurencją, gracze muszą utrzymać pozycję na rynku i rozwijać firmę, głównie poprzez zdobywanie nowych klientów i przyswajanie najnowszych technologii pojawiających się wraz z upływem czasu.

Railroad Tycoon 3 to przede wszystkim zupełnie nowy, w pełni trójwymiarowy silnik graficzny, obsługujący takie elementy jak tunele, mosty czy konieczność budowania nasypów. Gracz ma do dyspozycji ponad 40 różnych lokomotyw i wagonów, a zaawansowany system ekonomiczny zawiera 35 rodzajów materiałów do przewożenia.

Rozszerzenie 'Railroad Tycoon 3: Coast to Coast' wnosi nieco nowości do pierwotnej wersji gry. Przede wszystkim pojawia się 13 nowych map (w tym scenariusz Coast to Coast - mapa pokrywająca cały obszar USA) oraz 8 nowych lokomotyw (m.in. 460, GP 35, U1 oraz The Zephyr). Dołożono także 3 nowe narzędzia do edycji wzorów lokomotyw i wagonów, loga firmy oraz portretu gracza. Dodatek zawiera również najnowszy patch do gry.

Dodatek Railroad Tycoon 3 Coast to Coast wymaga pełnej wersji gry RT 3 i można go pobrać z naszego serwisu FTP.


Zobacz również