"Cobra Kai 5" na pełnym akcji zwiastunie! Znamy datę premiery nowych odcinków

Do sieci trafił właśnie trailer piątego sezonu serialu "Cobra Kai". Na widzów czekają walki, konflikty i spotkania z kultowymi bohaterami.

fot. https://www.instagram.com/cobrakaiseries/

Do sieci trafił właśnie trailer najnowszego sezonu Cobra Kai – przebojowej opowieści o fascynatach sztuk walk, nawiązującej do kultowego Karate Kid. Piąty sezon serialu skupi się na wydarzeniach, które nastąpiły bezpośrednio po turnieju z finału sezonu czwartego. Aby zniweczyć plany cynicznego Terry'ego Silvera, Danny LaRusso musi sprzymierzyć się z Johnnym Lawrencem. W oficjalnym opisie serialu czytamy:

Po szokujących wynikach turnieju All Valley, Terry Silver rozszerza imperium Cobra Kai i stara się, by jego styl karate znany jako „No Mercy” dominował w mieście. Po tym jak Kreese trafia za kratki, a Johnny Lawrence odkłada karate na bok, by skupić się na naprawie swoich błędów, Daniel LaRusso musi wezwać na pomoc starego przyjaciela.

Zwiastun 5 sezonu Cobrai Kai nie tylko ujawnia szczegóły fabuły, ale zdradza również datę premiery nowych odcinków. Piąty sezon serialu zadebiutuje na platformie Netflix 9 września 2022 roku.

Zwiastun możecie obejrzeć poniżej.

Zobacz również: Ród Smoka na oficjalnym zwiastunie. Szykuje się epicka opowieść

Zobacz również: