Coca-Cola Video Game Program zakończone

Znamy już zwycięzców Coca-Cola Video Game Program. Wybrani przez specjalną komisję szczęśliwcy to Marcin Bąk i Łukasz Sendla, autorzy gry "Karma Coli FRODO". W nagrodę już za kilka tygodni wyjadą do londyńskiego studia firmy Electronic Arts i przekonają się jak wygląda tworzenie gier komputerowych w wykonaniu profesjonalistów.

W pierwszej fazie programu uczestnicy przesyłali opracowane przez siebie scenariusze gry komputerowej, inspirowane filmem reklamowym Coca-Cola "Video Game", który ilustrował przejście głównego bohatera na pozytywną stronę życia. W drugiej, wybrana została najlepsza gra w wersji demo opracowana na podstawie zwycięskiego scenariusza.

Zgodnie z założeniami projektu, tematem gry jest pomoc innym i wnoszenie w codzienne życie pozytywnych emocji. Twórcy "Karma Coli FRODO" przedstawili temat w lekkiej, dowcipnej formie.

O programie mówią: "To bardzo dobrze, że Coca-Cola organizuje akcję, w której można zrobić coś i dla innych, dając im fajną zabawę, i dla własnej satysfakcji, czyli połączyć przyjemne z pożytecznym. Bardzo jesteśmy zadowoleni z udziału w projekcie. Miło byłoby widzieć więcej tego typu konkursów, zwłaszcza, że pozwalają one młodym pasjonatom zostać dostrzeżonym przez innych".

Wygrana w programie z pewnością dostarczy zwycięzcą wielu niezapomnianych emocji. Gratulujemy!


Zobacz również